Sıkça Sorulan Sorular Q: ”FreakSkoru” nedir?

A: FreakSkoru, bütün toplanan profesyonelin ağırlıklı bir indeksidir, ve kullanıcı, inceler. Profesyonel incelemeler, kullanıcının, incelediğinden verilmiş daha çok değerdir. Daha yaşlı ürünler ve incelemeler, daha az önem verilir, ürün yaşam çevriminde yakında olan. Authorative kaynakları, FreakSkor'a doğru daha önemlidir. 8'in üzerinde bir FreakSkoru, büyük ve tek birkaç ürünün, bir FreakSkoru'nun 9'a sonuna vardığıdır.

Q: “Titreme endeksi” nedir?

A: Titreme endeksi, meydanlarda ne kadar vızıltı olduğunu temsil eder, blogs, inceler, ve ürünün hakkında arar. Bir ürünün, TestFreaks'ta sahip olabildiği 1-5,5 temsil eden en çok vızıltıdan bir ölçektir.

Q: “Faaliyet” nedir?

A: Faaliyet, ürünün, TestFreaks'ta burada ne kadar popüler olduğunu temsil eder. 1-5,5'ten bir ölçeğin, en yüksek faaliyet düzeyini temsil ettiğidir.

Q: “Freak Dereceleri” nedir?

A: Freak dereceleri, (Kullanıcı ve profesyonel) bütünüyle incelemelerden alt-derecelerdir, onlar, 1-10'dan bir dereceyle ödüllendirilen toplanır (10 yaşam, en iyisidir).

Q: TestFreaks'da hangi inceleme kaynakları listelenir?

A: Mümkün o kadar çok, konuyla ilgili bilgisi var. Her yer, elle bizim kaliteli mühendislerimiz tarafından kontrol edilir. Eğer sen, bizim, herhangi bir kaynağın lütfen, testfreaks bilgi yoluyla info (@) testfreaks.com bilmemiz için bize izin verdiğini kaçırıyor olduğumuzu hissedersen.