İletişim Bilgisi

Site hakkında genel bilgiler için lütfen info@testfreaks.com e-posta adresimizi kullanınız.

Lütfen bizim, ürünü özel sorulara cevaplayamadığımız veya tavsiyeleri veremediğimizi not et. Eğer sen, sahip olursan, bir ürünün hakkında bir soru lütfen, bizim sorularımıza başvurur, ve cevaplarımız, senin, her kategori ve üründe bulabildiğin iş görür, ve sen, bizim büyüyen toplumumuzdan yardımı alacaksın.

Sitenizi TestFreaks'a ekleyiniz Senin, büyük incelemelerle bir yerin var mı, ve bizim listelemelerimizde kapsanmanın, bize e postayla gönderdiğini ister misin, ve biz, senin yerini düşüneceğiz.

Uzman incelemesi için bir ürünü gönderin Biz, orada dışarı bütün incelemeleri toplamak ve analiz etmeyi hedeflesek bile, biz, bizim kendimizinkinde bir çift incelemeyi sadece yaparız çünkü biz, eğlenceyi yeni ürünlere çok fazla beğeniriz. Bizim editöre ait eleştirmenimiz, yılların üzerinde daha çok sonra 1000 incelemeyi yapan tecrübeli bir eleştirmendir, ve güncel olarak bizim blog'umuz için incelemelere davranıyor. Öyle, eğer sen, bize bir ürünü yollamayı istersen, inceleme, Kristofer Brozio'yla kontrol ettirdiği için.

Reklam ve İş Geliştirme Magnus Wiberg